2007

      halíře dělají talíře  doporučuji MEDIAPLAZZA, RYNEK

Menu

Doporučuji

Reklama

 

 

 

 

Ostatní   Vše na mobil 

MEDIAPLAZZA také jedna z dobrých společností

 Bezplatná registrace  Statistiky v reálném čase  Exkluzivní produkty
 Automatická platba  Vícejazyčná podpora  Vysoká, až 70% provize

  • Na svou webovou stránku (stránku získáte zpracovanou při registraci) umístíte naše vyzváněcí melodie, loga a java hry.
    Za každé stažení z vaší stránky získáte referenční poplatky ve výši až 70%.

  • budete spolupracovat se špičkovým internetovým dodavatelem produktu pro mobilní telefony.

Společnost Mediaplazza, založená roku 2001, přináší soubor řešení pro internetový rozvoj mobilních technologií. Roku 2002 se společnost Mediaplazza přesunula do středu Paříže a nyní ji tvoří tým 20 zapálených zaměstnanců.

RYNEK


Rynek to je obchod. A kde je obchod, tam jsou také peníze. A kde jsou peníze, tam je třeba nabídnout zajímavý a atraktivní provizní systém, který by uživatele jednak motivoval k šíření projektu Rynek mezi své známe a přátele, a jednak by je rovněž motivoval k tomu, aby prostřednictvím něho nakupovali produkty obchodních partnerů. Proto jsme se porozhlédli po obchodním světě a snažili jsme se vybrat ty nejlepší obchodní i provizní prvky, které jsme nalezli. A vznikl z toho provizní systém, který jsme nazvali Ryneklevel Marketing (dále jen RM).

Jak to tedy funguje? Tento systém využívá referenční systém. Stačí zaregistrovat pár lidí pod sebe, počkat jeden či dva měsíce, až se rozběhnou obchody ve Vaší větvi a systém začne pro Vás vydělávat peníze. Záleží pouze na Vaší aktivitě, kolik pod sebe zaregistrujete lidí. Vůbec si nedělejte starosti s hledáním nových členů, protože když se zaregistrujete, tak Vám řekneme, jak hledat nové členy a zodpovíme Vám další dotazy. To ale není vše. Všichni registrovaní členové RYNKU se mohou připojovat přes speciální číslo k internetové síti. Objem peněz, které se takto získá, se poté bude přerozdělovat. Vaše finanční ohodnocení bude záviset na pozici, kterou v RYNKU budete zaujímat. Tento projekt se rovněž rozjel v Polsku a také tyto peníze budou rovnoměrně přerozděleny mezi všechny členy RYNKU, tedy i české členy.

zaregistrujte se nebo se jen podívejte na podrobnosti


CECILKA

Chceme upozornit, že bez cizího registračního čísla se na CECILCE nezaregistrujete! Uvádějte číslo 62.

Základem celého projektu je soutěž, ve které budete zodpovídat otázky, které budou ohodnoceny určitým    počtem bodů. Otázky mohou být obecného typu (ohodnoceny 1 bodem), nebo reklamního typu (2 a více bodů). Po správném zodpovězení otázky se Vám přičte daný počet bodů na Váš bodový účet. Při úspěšné registraci do projektu, získáte jedinečné registrační číslo, které můžete rozdávat svým známým, aby se mohli taktéž zaregistrovat na CECILCE. Pokud někdo zadá při registraci do kolonky "Odkud znáte CECILKU" vaše registrační číslo a zaregistruje se, získáváte další 1 bod na Váš bodový účet. Toto je další způsob jak získávat body. Chceme upozornit, že bez cizího registračního čísla se na CECILCE nezaregistrujete! 

  • 1.9.2004 Tyto stránky jsou v testovacím provozu, ale můžete získávat body na svůj účet již nyní. Body které budete mít při oficiálním spuštění se vám automaticky přičtou do soutěže(ve zkušební verzi se nebudou rozdělovat finanční částky ani mazat bodové účty žádných uživatelů)!
  •  24.9.2004 Přidána nová možnost získávání bodů viz po přihlášení do projektu.

Uvádějte registrační číslo 62 a zaregistrujte se.


FAZOLE

nechejte si platit za to, co jinak děláte zadarmo

Baví vás surfovat po internetu? Rádi nakupujete? Chcete být informování o různých kulturních akcích? Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu a vydělávejte fazole! Získané fazole můžete vyměnit za různé zboží nebo slevy ve vybraných obchodech nebo nabízených službách.

doporučuji zaregistrujte se


 

 


 

 Reklama Novinky

EfektMail.cz

reklama


 
 POPUPGURU 
 copyright freda 2005