2009

      halíře dělají talíře    

Menu

Doporučuji

Reklama

 

Tipy  tip na dovolenou - rozsáhlá nabídka Nettravel Získejte peníze!
online casino
Games, reviews, tips, strategies, odds and much more.
 
INVIA.CZ

 "Je lepší mít jedno procento z práce sta lidí, než sto procent z vlastní dřiny".  získejte pro tuto činnost další zájemce

 • Najdete zde firmy, které jsem sám osobně vyzkoušel nebo které právě zkouším a pokusím se s Vámi o moje poznatky podělit.
 • Všechny registrace jsou ZDARMA, požaduje-li někdo peníze neodpovídejte! 
 • Velmi snadno si můžete vydělat dostatek peněz na pokrytí částky, kterou vynakládáte za Internet či za mobil. Internet si na sebe dokáže vydělat v pohodě sám. A víte co je na tom skvělé? Nedáte za to ani korunu! Jen Vám to zabere pár minut registrací. 
 • Firmy Vám budou posílat reklamu podle vašich zájmů a ještě vám za to zaplatí, dostanete zaplaceno i za všechny, kteří se zaregistrovali díky Vám a těm co jsou pod Vámi. A to až do páté úrovně (většinou). Za každou reklamu ve Vaší skupině vám zaplatí.
Rád uvítám Vaše tipy na firmy, které jste tu nenašli.

VYTRVALOST. Nepočítejte s tím, že Vám budou peníze naskakovat na účet velkou rychlostí a nahromadit minimální částku na výplatu chvíli potrvá. 

 • Určitě neváhejte a registrujte se u uvedených firem, v podstatě Vás to k ničemu nezavazuje a Vaše údaje které jim sdělíte stejně již každý zná. VŠECHNY ÚDAJE NEMUSÍ ODPOVÍDAT SKUTEČNOSTI - NELZE OVĚŘIT

  ( Pro reklamní účely si zřiďte jiný e-mail, oddělíte tím tyto činnosti od svého soukromí.  

  TIPY jak zapojím další ?

 • Začněte u svých známých. I oni asi budou chtít dostávat peníze jen za to, že jim přijde e-mail. Začněte třeba tím, že se jich zeptáte kolik je měsíčně stojí Internet. Nebo jestli by chtěli mít Internet  zadarmo. Asi ale sami vymyslíte spoustu podobných otázek. Většina normálních lidí velice rychle pochopí, že je dobré trochu ušetřit, když je to zadarmo. Záleží jen na Vás, kolik jich bude pod Vámi. Využijte tedy nejlépe všechny možnosti, které najdete. 

 • Vytvořte si vlastní stránky. Takto seženete dost referentů bez toho, aniž byste přemlouvali své známé. Server, kde můžete umístit své stránky zdarma a který doporučuji  je WebZdarma - má 50MB.

 • Přidejte na svoji webovou stránku banner nebo odkaz s Vaším ID. Kódy bannerů najdete na stránkách po přihlášení u každé firmy. 

 • ZAPOJTE SE DO VÝMĚNNÝCH REKLAMNíCH SYSTÉMŮ ZDARMA!

 • REGISTRUJTE svoje stránky do vyhledávačů - najdete zde obsáhlý seznam.

Chcete-li umístit Váš odkaz na tyto stránky, napište mi.

Všem, kteří se již zaregistrovali, děkuji a přeji mnoho úspěchů. Požádáte-li mě, sdělím Vám ještě několik triků, případně zodpovím Vaše dotazy a podělím se o své zkušenosti. 

rf

 

Reklama
Chystáte-li se do Chorvatska podívejte se na tyto informace.

Zkuste se podívat a zaregistrovat zde, získáte zajímavé provize z prodeje log, her aj. pro mobilní telefony, vyzkoušeno, spolehlivá společnost, komunikace v mnoha jazycích mimo jiné i česky, doporučuji 


Novinky

Výměna ikon

Reklama